+38 067 623 67 40; +38 066 308 56 39

Активний дім

Активний дім

Концепція «Активний дім» враховує вимоги до екологічних будівель майбутнього і фокусується на здоров`ї і комфорті людей. Проекти будинків розробляються з врахуванням особливостей місцевості, де вони будуть здані в експлуатацію, з акцентом на максимізацію використання натуральних ресурсів, що робить ці будинки нейтральними до викидів CO2.

 

Три ключові складові концепції Active House:

 
  • Енергозберігання. Застосування енергоефективних технологій, активне використання природних ресурсів і відновлювальних джерел енергії;
     
  • Здоровий мікроклімат. Значна кількість денного світла і свіжого повітря. Автоматизовані системи для ефективної вентиляції та підтримки комфортної температури;
  • Оточуюче середовище. Ефективне використання природних ресурсів і екологічно чистих матеріалів. Турбота про довкілля.

 

 

Чого це важливо?

 

Енергетична проблема полягає в тому, що на життєздатність будівель витрачається більш ніж 40 % усієї виробленої енергії (за даними країн Європейського Союзу). Для розробки енергоефективного рішення, необхідно враховувати всю енергію, яка витрачається на будівлі протягом всього періоду її експлуатації.

Проблема клімату в приміщенні полягає в тому, що ми проводимо 90% свого часу в приміщеннях, однак близько 30% будівель не забезпечують необхідний здоровий мікроклімат. Знаходячись всередині приміщень, люди потребують в значній кількост свіжого повітря та сонячного світла, оскільки це позитивно впливає на здоров`я та самопочуття.

Проблема навколишнього середовища полягає в тому, що глобальні рішення часто не відповідають потребам конкретних територій та місцевостей. Нам необхідно розробити гнучкі рішення, які братимуть до уваги місцеві культурні та інфраструктурні відмінності.

Підхід раціонального проживання – один з найосновніших елементів концепції «Активний дім»

 

Раціональне проживання – поєднання максимально ефективного використання енергії та мінімальних викидів CO2:

- цілісний підхід до архітектури будинку і розробка енергоефективного проекту;

- стратегічне розміщення вікон для максимального використання сонячного світла, тепла та свіжого повітря;

- активне використання «розумних» елементів будівлі у їхніх взаємодії з навколишнім середовищем (зовнішнім та внутрішнім) та оптимізація загальної енергоефективності.

 

Енергетичні потреби сумісні з комфортним проживанням

 

 

Організатори проекту

  • http://www.isover.ua/
  • http://veka.ua/
  • http://www.schneider-electric.com/
  • http://www.metrotile.com.ua/
  • http://www.dostupnezhitlo.com.ua/