+38 067 623 67 40; +38 066 308 56 39

Партнери проекту

Сен-Гобен

http://www.isover.ua/

Концерн "Сен-Гобен" є світовим лідером у виробництві матеріалів для тепло- та звукоізоляції (ISOVER), сухих будівельних сумішей (Weber), гіпсокартону та гіпсових сумішей (Rigips), скла, труб, сайдингу. Тепло- та звукоізоляційні матеріали ISOVER сертифіковані незалежними екологічними інститутами - GREENGUARD (США), Blaue Engel (Німеччина), RTS M1 (Фінляндія), EcoStandart (Росія) тощо. 

ISOVER - перший та єдиний теплоізоляційний мінераловатний матеріал, що отримав українське екомаркування "Екологічно чисто та безпечно".

 

Velux

Компанія VELUX - світовий лідер з виробництва мансардних вікон та сонцезахисних аксессуарів. Широкий асортимент продукції від Економ до Преміум для різних типів приміщень і функціональних цілей, а також продукція для створення комфортних інтер'єрних рішень. 

Компанія Велюкс має виробничі потужності в 11 країнах світу та торгівельні представництва в 40 країнах. Все заводи VELUX мають сертифікати ISO 9001 (якість, 2004), ISO 14001 (навколишнє середовище 2004) та OHSAS 18001 (умови праці, 2005). Деревина для мансардних вікон VELUX має сертифікати FSC або PEFC.

VEKA

http://veka.ua/

Компанія "ВЕКА Україна" є дочірньою вірибничою компанією концерну VEKA AG - одного зі світових лідерів в області розробки і виробництва віконних і дверних систем з високоякісного пластику, а також відкидних рольставен. На сьогоднішній день Века є одним з найбільших у світі виробників пластикового профілю для виготовлення віконних і дверних конструкцій. Всі виробництва компаній Века здійснюють свою діяльність під постійним контролем головного підприємства у м. Зендерхорс (Німеччина), яке визначає єдиний для всіх підприємств стандарт якості незалежно від країни-виробника.

Schneider Electric

http://www.schneider-electric.com/

Компанія Schneider Electric є світовим експертом в управлінні енергією. Підрозділи компанії з успіхом функціонують в більш ніж 100 країнах світу. Schneider Electric  пропонує інтегровані енергоєффективні рішення для енергетики та інфраструктури, промисловості, громадського та житлового будівництва, центрів обробки даних й інформаційних мереж. Більш ніж 150 000 працівників компанії, оборот якої досяг в 2013 році 24 мільярда євро, активно працюють над тим, щоб енергія стала безпечною, надійною та ефективною. У 2000 році було відкрито філіал ТОВ "Шнейдер Електрік Україна".

Metrotile

http://www.metrotile.com.ua/

Всесвітньо відомий та найбільший в Європі завод з виробництва композитної черепиці знаходиться в Бельгії та належить концерну Metrotile Europe NV. Він виробляе екологічну, безпечну, енергоефективну, практичну, просту в монтажі черепицю, яка має мінімальні показники тепловтрат, відходності, не створює дискомфорту людям, що живуть у будинку, на навколишньому середовищу, є надійною та, що найголовніше, зберігає всі ці якості протягом довгого часу.

Доступне житло

http://www.dostupnezhitlo.com.ua/

Компанія "Доступне житло" створена українськими та північноамериканськими фахівціями, що мають чотирнадцятилітній доствід будівництва малоповерхових житлових будинків за дерев'яною каркасною технологією. Під керівництвом цих спеціалістів вже збудовано та успішно експлуатується майже 500 індивідуальних житлових будинків на території України. Група "Доступне житло" тісно співпрацює з українською Академією наук та Дніпропетровською академією будівництва та архітектури, постійно вдосконалюючи промислові методи малоповерхового житлового будівництва та будівельні технології.

Організатори проекту

  • http://www.isover.ua/
  • http://veka.ua/
  • http://www.schneider-electric.com/
  • http://www.metrotile.com.ua/
  • http://www.dostupnezhitlo.com.ua/