+38 067 623 67 40; +38 066 308 56 39

Новини

Міжнародна виставка Comfort House – Комфорт, втілений в OptimaHouse

16-18 вересня 2015 року відбулася міжнародна виставка Comfort House, в межах якої було представлено широке різноманіття сучасних технологій представлених на ринку малоповерхового житлового будівництва. Енергоефективне та комфортне проживання як цілісний продукт було продемонстровано на прикладі сучасного будинку OptimaHouse.

Відкриття OptimaHouse

10 червня 2015 року усім бажаючим було представлено можливість ознайомитися з усіма перевагами сучасного мультикомфортного та енергоефективного будинку OptimaHouse. Більше 500 відвідувачів у перший день відкриття проявили свою зацікавленість у новому продукті на ринку житлового будівництва України.  Приватні замовники, професіонали, постачальники будівельних матеріалів та архітектори мали нагоду пересвідчитися на власні очі в інноваційності та надійності OptimaHouse.

Енергоефективність на прикладі OpimaHouse. Вебінар з архітектором Олександром Кучерявим

Ідеї Вашого Будинку UA вкотре зацікавлені питанням екологічно безпечного та енергоефективного будівництва дослідили ці питання на прикладі будинку сучасної архітектури – OptimaHouse. В межах вебінару 24 листопада 2015 року з головним архітектором OptimaHouse Олександром Кучерявим було розглянуто низку важливих аспектів: основні засоби енергоефективного будівництва, мінімізація енергетичного споживання, параметри енергоефективності на прикладі OptimaHouse та відповідність сучасних будівель найвищому класу енергоефективності «А».

Якісні матеріали для надійного будівництва. Композитна черепиця Metrotile

Основною метою OptimaHouse є найбільш комфортне проживання за умов оптимального використання енергоресурсів. Використання композитної черепиці Metrotile було зумовлено низькою важливих факторів. Захисний антикорозійний шар Magnelis з часткою магнію (частка магнію 3%, цинку 93,5% та алюмінію 3,5%), що збільшило стійкість черепиці до корозійних явищ в 10 разів, а також ідеальне співвідношення ціни та якості продукту стали безумовними перевагами для його застосування в будівництві OptimaHouse. 

Business Ukraine Magazine про OptimaHouse - Енергоефективне житло в Україні

Знайти гармонію з природнім навколишнім середовищем та мінімізувати енергетичні витрати – так визначає завдання покладені на OptimaHouse видання Business Ukraine Magazine. Використання технологій європейських стандартів (Активній будинок та Мультикомфортний будинок) перетворює цю будівлю на мультикомфортне місце проживання для української сім`ї.

Якісні та надійні матеріали – гарантія Вашого комфортного проживання. Мінеральна теплоізоляція ISOVER Профі

Мінеральна теплоізоляція ISOVER Профі – це матеріал нового покоління, який було використано для утеплення покрівлі та стін OptimaHouse. ISOVER Профі – це ідеальна комбінація високої якості та оптимальної ціни. Беручи до уваги екологічні потреби сучасності, виробники теплоізоляції мінімізували вплив продукту на навколишнє середовище. Сертифікат EPD - Environment product declaration, який отримав продукт ISOVER Профі, підтверджує доцільність його використання в будівництві екологічно безпечних об`єктів.

Студенти в OptimaHouse

В студентський період, коли вся інформація сприймається з легкістю та інтересом, закладається професійне мислення. Впевнені, OptimaHouse не залишив байдужими наших відвідувачів, і переконані, що сучасні студенти – архітектори незадовго стануть професіоналами своєї справи.

Круглий стіл «Енергоефективні рішення у будівництві на прикладі проекту OptimaHouse» у Державному агентстві з енергоефективності та енергозбереження України

8 квітня 2016 року відбувся круглий стіл присвячений проблемам енергозбереження та раціонального використання енергоресурсів. Голова Держенергоефективності Сергій Савчук зосередив увагу відвідувачів на необхідності використання альтернативних, відновлювальних, джерел енергії. Реалізація проекту OptimaHouse – це крок уперед, рух до здійснення Національних планів дій.

Фізіологія архітектури – виїзний майстер-клас від Олександра Кучерявого та фізіолога Павла Голуба

Поєднання комфортного проживання та енергозбереження – це проблема, яка потребує оптимального рішення в сучасному світі. 19 травня 2016 року, в межах презентації спеціального випуску журналу «Ідеї Вашого Будинку «Будуємо Дім», учасники  виїзного майстер-класу з провідними спеціалістами в галузях фізіології та архітектури – Павлом Голубом та Олександром Кучерявим, мали нагоду ознайомитися з усіма перевагами сучасного енергоефективного будівництва.

Будівля як продукт

 

 

Сторінки

Організатори проекту

  • http://www.isover.ua/
  • http://veka.ua/
  • http://www.schneider-electric.com/
  • http://www.metrotile.com.ua/
  • http://www.dostupnezhitlo.com.ua/