+38 067 623 67 40; +38 066 308 56 39

Сен-Гобен

Сен-Гобен

http://www.isover.ua/

Концерн "Сен-Гобен" є світовим лідером у виробництві матеріалів для тепло- та звукоізоляції (ISOVER), сухих будівельних сумішей (Weber), гіпсокартону та гіпсових сумішей (Rigips), скла, труб, сайдингу. Тепло- та звукоізоляційні матеріали ISOVER сертифіковані незалежними екологічними інститутами - GREENGUARD (США), Blaue Engel (Німеччина), RTS M1 (Фінляндія), EcoStandart (Росія) тощо. 

ISOVER - перший та єдиний теплоізоляційний мінераловатний матеріал, що отримав українське екомаркування "Екологічно чисто та безпечно".

 

Матеріали ISOVER забезпечують ефективний захист від холоду та шуму, підвищують комфорт та енергоефективність будівлі, вони пожежобезпечні, довговічні та безпечні для навколишнього середовища і здоров'я людини.

 

Історія бренду Weber (підрозділ концерну "Сен-Гобен") налічує більше 100 років. Українському ринку компанія пропонує високоякісні штукатурки, шпаклівки, клеї для плитки, гідроізоляцію, вирівнюючи суміші для підлоги, затирки та багато інших матеріалів.

 

Всі матеріали та будівельні системи Rigips відповідають суворим міжнародним та локальним вимогам з точки зору безпеки та гігєни. Гіпсокартонні плити виготовляються виключно з натурального гіпсового каменя.

Організатори проекту

  • http://www.isover.ua/
  • http://veka.ua/
  • http://www.schneider-electric.com/
  • http://www.metrotile.com.ua/
  • http://www.dostupnezhitlo.com.ua/