+38 067 623 67 40; +38 066 308 56 39

Партнери проекту

Партнери проекту

Натуральність OptimaHouse ззовні підкреслена дерев`яними фасадами з термососни від компанії NORMAWOOD. NORMAWOOD створено в 1999 році. 

 

Штучне каміння CORIAN від компанії DuPont допоможе Вам зберегти простоту та затишок всередині будинку. Corian Glacier White був застосований для виготовлення стільниці кухні, мийки та підвіконь.

 

Компанія «Меблеві технології» облаштувала нам технологічну гардеробну та надала якісні матеріали CLEAF для виготовлення кухні.

Ми впевнені в надійній роботі витяжної вентиляції, наданої фінською компанією VILPE.

VILPE пропонує широкий вибір елементів вентиляції і покрівельних аксесуарів для всіх типів покрівель.

 

Сонцезахисні системи власного виробництва від української компанії MANEZH захистять дім від перегріву влітку.

 

86% гарячої води м отримуємо завдяки сонячним колекторам від компанії АТМОСФЕРА. Також вони допомагають нам у опаленні взимку. 

 

Найкращий Wi-Fi забезпечено в OptimaHouse обладнанням LINKSYS від компанії МЕГАТЕК.

Компанія Мега Текнолоджі Груп (Мегатек) спеціалізується на продажу, впровадженні і обслуговуванні комплексних IT- рішень від кращих світових виробників. 

 Компанії SOLWIN та SIEGENIA потурбувалися про надійні, сучасні, енергоефективні вхідні двері в наш дім!

SOLWIN гарантує швидке рішення Ваших проблем і ретельну увагу до Ваших побажань. Комфорт та гармонія, домашнє тепло та затишок - все це в силах нашої компанії.

 

SIEGENIA-AUBI – лідер серед виробників віконної та дверної фурнітури, систем провітрювання та техніки для будівель. Продукцію компанії вирізняє комплексність, інтегрованість рішень у поєднанні з інноваційним підходом до розвитку.

 

Усі юридичні питання стосовно введення будинку в експлуатацію та виготовлення технічного паспорту взяв на себе наш надійний партнер – компанія «Діамант Проект».

 

 

Організатори проекту

  • http://www.isover.ua/
  • http://veka.ua/
  • http://www.schneider-electric.com/
  • http://www.metrotile.com.ua/
  • http://www.dostupnezhitlo.com.ua/