+38 067 623 67 40; +38 066 308 56 39

Забудовник

Забудовник

Торгова марка «Доступне житло» є провідним представником малоповерхового житлового домобудування України за світовими стандартами економіки, екології, енергоефективності та довговічності експлуатації. Починаючи з 1998р. наші фахівці: вчені , управлінці та виробничники , втілили понад 600 малоповерхових проектів на теренах України. Основною концепцією розвитку садибного будівництва для нас є розробка та реалізація індивідуального будинку як окремої товарної одиниці.

 

Зважаючи на специфіку діяльності, ТМ «Доступне житло» вважає доцільним прийняти участь в реалізації першого в нашій країні мультикомфортного будинку «OPTIMA HOUSE». Для цього ми виділили земельну ділянку в котеджному містечку «Біг-Бен». Для нас проект цікавий не лише новітніми енергоефективними технологіями, а й інноваційною структурою управління такими проектами на серійному рівні.

 

В проекті «OPTIMA HOUSE» ми відповідаємо за організацію проектних, будівельних та оздоблювальних робіт, виготовлення фундаменту та каркасу , інсталяцію інженерних мереж, благоустрій садибної ділянки.

 

Фундамент будинку виконується з монолітних залізобетонних паль з ростверком, анти радоновим захистом та інженерними мережами нульового циклу.

 

Дерев’яний каркас будинку виготовлений на нашому заводі з обробкою безпечними для здоров’я людини антисептиками та антипіренами.

 

Принципи здорового житла супроводжують всі будівельні процеси , вибір матеріалів та обладнання.

 

Для подальшої реалізації серійних проектів типу «OPTIMA HOUSE» нами створений житлово-будівельний кооператив «Доступне житло України». Форма придбання будинку через мережу представництв кооперативу на всій території України є для Покупця найбільш звичною та оптимальною.

Організатори проекту

  • http://www.isover.ua/
  • http://veka.ua/
  • http://www.schneider-electric.com/
  • http://www.metrotile.com.ua/
  • http://www.dostupnezhitlo.com.ua/